Almo Nature

Kvalitní krmivo pro každého psa i kočku

Společnost Pučálka s.r.o. se stala výhradním dovozcem produktů nejvyšší kvality italské značky Almo Nature. Tato společnost se zaměřuje především na vlhká krmiva, kterých má skutečně velmi široký výběr. V sortimentu Almo Nature naleznete produkty, které mají velmi atraktivní cenu a špičkové složení. Potěšeni budou majitelé koček, značka Almo Nature má široký sortiment právě pro ně. Almo představilo tento rok několik nových řad krmiv se špičkovým složením. Můžete se s námi těšit z dalších zajímavých produktů. 

Granule pro psy

Almo Nature je značka mnoha kvalitních výrobků. Předností Almo Nature je přehlednost receptur, přírodní suroviny a neustálé rozvíjení a vytváření nových a kvalitnějších produktů.

Více o produktu
Granule pro psy

Granule pro kočky

Sortiment značky Almo Nature pro kočky je opravdu široký, stejně jako u psů ho můžeme rozdělit do dvou skupin dle vstupních surovin.

Více o produktu
Granule pro kočky

Vlhké krmivo pro psy

Perfektní kvalitu a vysokou chutnost i pro ty nejnáročnější pejsky zajistí jednodruhové konzervy bez obilovin, kapsičky ze 100% přírodních surovin v kvalitě pro lidskou spotřebu nebo jemné kousky v omáčce skladované v tetrapacku. 

Více o produktu
Vlhké krmivo pro psy

Vlhké krmivo pro kočky

Perfektní kvalitu a vysokou chutnost i pro ty nejnáročnější kočky zajistí jednodruhové konzervy bez obilovin, kapsičky ze 100% přírodních surovin v kvalitě pro lidskou spotřebu nebo jemné kousky v omáčce skladované v tetrapacku. 

Více o produktu
Vlhké krmivo pro kočky

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.