Vybavení a doplňky pro psy

Aminela znak kvality a designu

Osobitý designe a funkčnost - to je hlavní znak české značky Aminela, která nabízí vybavení a doplňky pro psy. Páteř této značky tvoří špičkové matrace pro psy, které jsou vhodné i pro psy s ortopedickými problémy. Matrace, obojky a vodítka, pelíšky a polštáře i hračky Aminela jsou vyráběny v Čechách, výhradně českými firmami. 

Matrace pro psy

Matrace Aminela se speciální výplní. Pohodlná matace pro mladé psy, perfektní matrace pro psí vetrány a psy s ortopedickými problémy - 100% český výobek.

Více o produktu
Matrace pro psy

Pelíšky a polštáře pro psy a kočky

Pelíšky a polštáře Aminela pro malé psy a kočky jsou funční, odolné a maximálně pohodlné. Speciální povrchový materiál, speciální výplň a 100% česká výroba.

Více o produktu
Pelíšky a polštáře pro psy a kočky

Obojky a vodítka pro psy

Aminela obojky i vodítka jsou kvalitní české výroby, zajímavého designu. Jsou vyráběné s myšlenkou na funčnost a pohodlí nejen psích mazlíčků, ale i jejich majitelů.

Více o produktu
Obojky a vodítka pro psy

Aminela Clean

Biologicky rozložitelné nečistoty jako jsou moč, výkaly nebo zvratky se dají efektivně odstranit enzymatickými čisticími prostředky Aminela Clean.

Více o produktu
Aminela Clean

Pelechy pro psy

Matrace Aminela doplněna o mantinel/ okraj s drtí z paměťové pěny pro ještě větší komfort psích mazlíčků.

Více o produktu
Pelechy pro psy

Aminela Sport&City

Série Sport & City je vytvořena s maximálním ohledem na kvalitu, dobré a pevné zpracování a pohodlí pro majitele i psí mazlíčky. U této série jsme neopomněli ani bezpečnost, popruh je tak prošívaný bezpečnostím prvkem, díky kterému se i v šeru stanou pes i majitel viditelnými.

Více o produktu
Aminela Sport&City

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.