Vybavení a doplňky pro psy

Aminela znak kvality a designu

Osobitý designe a funkčnost - to je hlavní znak české značky Aminela, která nabízí vybavení a doplňky pro psy. Páteř této značky tvoří špičkové matrace pro psy, které jsou vhodné i pro psy s ortopedickými problémy. Matrace, obojky a vodítka, pelíšky a polštáře i hračky Aminela jsou vyráběny v Čechách, výhradně českými firmami. 

Matrace pro psy

Matrace Aminela se speciální výplní. Pohodlná matace pro mladé psy, perfektní matrace pro psí vetrány a psy s ortopedickými problémy - 100% český výobek.

Více o produktu
Matrace pro psy

Pelíšky a polštáře pro psy a kočky

Pelíšky a polštáře Aminela pro malé psy a kočky jsou funční, odolné a maximálně pohodlné. Speciální povrchový materiál, speciální výplň a 100% česká výroba.

Více o produktu
Pelíšky a polštáře pro psy a kočky

Obojky a vodítka pro psy

Aminela obojky i vodítka jsou kvalitní české výroby, zajímavého designu. Jsou vyráběné s myšlenkou na funčnost a pohodlí nejen psích mazlíčků, ale i jejich majitelů.

Více o produktu
Obojky a vodítka pro psy

Aminela Clean

Biologicky rozložitelné nečistoty jako jsou moč, výkaly nebo zvratky se dají efektivně odstranit enzymatickými čisticími prostředky Aminela Clean.

Více o produktu
Aminela Clean

Pelechy pro psy

Matrace Aminela doplněna o mantinel/ okraj s drtí z paměťové pěny pro ještě větší komfort psích mazlíčků.

Více o produktu
Pelechy pro psy

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.