Healthy

Healthy - Suroviny v nejlepší kvalitě

Značky Healthy, Healthyvet a Biogustosita vyrábí italská rodinná firma V.B.B. Hlavním důvodem, proč s tímto podnikáním začali, byla jejich láska k psům a kočkám, majitel už při zakládání firmy měl zkušenosti v oboru. Firma si zakládá na tom, že nepoužívá žádné masové moučky, pouze maso a ryby. Všechny suroviny jsou nejlepší kvality a nejsou použitý žádné vedlejší produkty rostlinné výroby. Výrobky obsahují co nejvyšší obsah masa, některé jsou doplněny kvalitními přílohami jako je rýže nebo zelenina. Výhodou je dobrá stravitelnost a vysoká chutnost. Suroviny jsou označeny a jsou vypátratelné až farmáři, ve výrobě jsou šetrně zpracovány. Maso prochází sterilizací, čímže jsou zlikvidovány patogeny jako je třeba Salmonella.

 

Healthy pro psy a kočky

Konzervy a vaničky pro zdravý životní styl mazlíčků. Obsahují zdraví prospěšné suroviny jako je olivový a lněný olej. Varianty pro psy obsahují přílohy jako je rýže, brambory nebo hrášek, kočky mají ve složení pouze maso a vnitřnosti.

Více o produktu
Healthy pro psy a kočky

Healthyvet pro psy a kočky

V řadě Healthyvet najdete veterinární diety pro konkrétní problém, některé se dají podávat preventivně, aby nedošlo ke zdravotním problémům. K dispozici jsou varianty pro nejčastější zdravotní problémy psů a koček.

Více o produktu
Healthyvet pro psy a kočky

Biogustosita pro psy a kočky

Konzervy a vaničky Biogustosita obsahují pouze maso a oleje v bio kvalitě z prověřených chovů. Vše je zpětně dohledatelné, původ surovin je jasně známý.

 

Více o produktu
Biogustosita pro psy a kočky

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.