Healthy

Healthy - Suroviny v nejlepší kvalitě

Značky Healthy, Healthyvet a Biogustosita vyrábí italská rodinná firma V.B.B. Hlavním důvodem, proč s tímto podnikáním začali, byla jejich láska k psům a kočkám, majitel už při zakládání firmy měl zkušenosti v oboru. Firma si zakládá na tom, že nepoužívá žádné masové moučky, pouze maso a ryby. Všechny suroviny jsou nejlepší kvality a nejsou použitý žádné vedlejší produkty rostlinné výroby. Výrobky obsahují co nejvyšší obsah masa, některé jsou doplněny kvalitními přílohami jako je rýže nebo zelenina. Výhodou je dobrá stravitelnost a vysoká chutnost. Suroviny jsou označeny a jsou vypátratelné až farmáři, ve výrobě jsou šetrně zpracovány. Maso prochází sterilizací, čímže jsou zlikvidovány patogeny jako je třeba Salmonella.

 

Healthy pro psy a kočky

Konzervy a vaničky pro zdravý životní styl mazlíčků. Obsahují zdraví prospěšné suroviny jako je olivový a lněný olej. Varianty pro psy obsahují přílohy jako je rýže, brambory nebo hrášek, kočky mají ve složení pouze maso a vnitřnosti.

Více o produktu
Healthy pro psy a kočky

Healthyvet pro psy a kočky

V řadě Healthyvet najdete veterinární diety pro konkrétní problém, některé se dají podávat preventivně, aby nedošlo ke zdravotním problémům. K dispozici jsou varianty pro nejčastější zdravotní problémy psů a koček.

Více o produktu
Healthyvet pro psy a kočky

Biogustosita pro psy a kočky

Konzervy a vaničky Biogustosita obsahují pouze maso a oleje v bio kvalitě z prověřených chovů. Vše je zpětně dohledatelné, původ surovin je jasně známý.

 

Více o produktu
Biogustosita pro psy a kočky

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.