O nás

Přečtěte si o nás více

Historie společnosti Pučálka s.r.o. sahá až do roku 1992, kdy byla založena firma Zdeněk Pučálka, která v roce 2006 přešla na společnost Pučálka s.r.o. Prvotním oborem činnosti byl dovoz, distribuce a prodej fólií na okna a autofólií.

V roce 2008 byla společnost rozšířena o divizi, která se věnovala dovozu a prodeji holistických krmiv. Začátky jsou spojené s americkou značkou Artemis, která je stále základním kamenem činnosti divize krmiv.

Dalším důležitým rokem v historii společnosti je rok 2012, kdy jsme vytvořili značku holistických a superprémiových krmiv Marp. Vytvořili jsme unikátní receptury, které jsme postupně prezentovali od roku 2013. Hlavním pilířem značky Marp je holistická řada krmiv, která obsahuje granule, konzervy a pamlsky pro psy. Od roku 2014 je značka Marp rozšířena i o krmiva pro kočky.


V roce 2014 došlo k rošíření nabídky o další značku holistických krmiv - tentokrát pod značkou Doxneo. Krmivo Doxneo se vytvořilo hlavně na základě požadavků našich zákazníků, kteří chtěli krmivo bez obilovin a bez kuřecího masa za rozumnou cenu.

V roce 2015 jsme rozšířili nabídku o další privátní značku - tentokráte vybavení pro psy - Aminela. Základem této značky jsou matrace Aminela, které mají osobitý design a vysokou funkčnost. Dále naleznete pod značkou Aminela obojky, vodítka nebo hračky. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.