Krmiva Artemis

Skutečně holistické krmivo Artemis

Holistické krmivo Artemis vyniká vysokým obsahem masa, unikátní chutností a surovinami v potravinářské kvalitě. Krmivo Artemis bylo zařazeno do TOP10 dle serveru www.dogfoodscoop.com a jako jediné se z tohoto seznamu dováží do EU. Krmivo Artemis patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené krmivo mezi chovateli. Když začnete krmit svého domácího mazláčka Artemis, skutečně poznáte rozdíl.

Artemis pro velká plemena

Speciální receptura pro střední, velká a obří plemena. Čtyři druhy masa, kvalitní zdroje uhlohydrátů a kvalitní tuky zajišťují vysokou kvalitu a stravitelnost tohoto krmiva.

Více o produktu
Artemis pro velká plemena

Artemis pro malá plemena

Hlavní složkou krmiva Artemis pro malá a trpasličí plemena jsou čtyři druhy masa, díky kterým se krmivo stává chutným i pro vybíravé jedince. Další pozitivem pro malá plemena je drobná velikost granulek.

Více o produktu
Artemis pro malá plemena

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.