Intersand

Intersand ekologický kočkolit

Intersand chytrá péče - šťastné kočky!
Fabrika se nachází v Kanadě v provincii Quebec. Celý tým lidí se snaží dělat ty nejlepší produkty na trhu pro zdraví vaší kočky a čistou domácnost. Zajímají se také o životní prostředí, takže produkty jsou ekologické a udržitelné. Už přes 25 let vyvíjí ty nejlepší produkty, které kočkám pomůžou si užít dlouhý a spokojený život. Postavme se čelem nejvíc nepříjemné části mít doma kočku a to je bez pochybu zápach. Ultra premiový kočkolit Odourlock působí preventivně proti vzniku amoniaku a neutralizuje zápach až po dobu 40 dní. Chceme přece lepší podmínky pro naše kočky i pro nás! Záleží nám na zdraví vaší kočky, proto nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě bentonitu, který zaručuje bezpečné a efektivní použití. Jedná se o přírodní produkt, který je také šetrný k naší planetě.

 

 

Odourlock - maximální kontrola zápachu

Kočkolit Odourlock je vyroben pomocí „Smart Odor Shield“ technologie, která blokuje vznik amoniaku a neutralizuje nepříjemný zápach až na 40 dní. Tohoto kočkolitu spotřebujete oproti běžnému o 45 % méně, takže je šetrný k životnímu prostředí i vaší peněžence.

Více o produktu
Odourlock - maximální kontrola zápachu

Ecolife - ekologická varianta

Kočkolit Ecolife je ekologický kočkolit vyrobený ze 100 % rozložitelného materiálu. Jeho výborná hrudkovací schopnost usnadňuje vybírání lopatkou a snižuje spotřebu kočkolitu.

Více o produktu
Ecolife - ekologická varianta

Exkluzive - ekonomická varianta pro každý den

Kočkolit s velmi nízkou spotřebou a vysokou savostí. Jeden 15 kg pytel tohoto kočkolitu vám vydrží stejně dlouho jako 42 kg běžného kočkolitu.

Více o produktu
Exkluzive - ekonomická varianta pro každý den

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.