Intersand

Intersand ekologický kočkolit

Intersand chytrá péče - šťastné kočky!
Fabrika se nachází v Kanadě v provincii Quebec. Celý tým lidí se snaží dělat ty nejlepší produkty na trhu pro zdraví vaší kočky a čistou domácnost. Zajímají se také o životní prostředí, takže produkty jsou ekologické a udržitelné. Už přes 25 let vyvíjí ty nejlepší produkty, které kočkám pomůžou si užít dlouhý a spokojený život. Postavme se čelem nejvíc nepříjemné části mít doma kočku a to je bez pochybu zápach. Ultra premiový kočkolit Odourlock působí preventivně proti vzniku amoniaku a neutralizuje zápach až po dobu 40 dní. Chceme přece lepší podmínky pro naše kočky i pro nás! Záleží nám na zdraví vaší kočky, proto nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě bentonitu, který zaručuje bezpečné a efektivní použití. Jedná se o přírodní produkt, který je také šetrný k naší planetě.

 

 

Odourlock - maximální kontrola zápachu

Kočkolit Odourlock je vyroben pomocí „Smart Odor Shield“ technologie, která blokuje vznik amoniaku a neutralizuje nepříjemný zápach až na 40 dní.

Více o produktu

Eco life - ekologická varianta

Více o produktu

Exkluzive - ekonomická varianta pro každý den

Více o produktu

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.