Kippy

Kippy

Značka Kippy ne nejstarší značkou a vlajkovou lodí firmy V.B.B. Značku Kippy vyrábí italská rodinná firma V.B.B. Hlavním důvodem, proč s tímto podnikáním začali, byla jejich láska k psům a kočkám, majitel už při zakládání firmy měl zkušenosti v oboru. Firma V.B.B. si zakládá na tom, že nepoužívá žádné masové moučky, pouze maso a ryby. Všechny suroviny jsou nejlepší kvality a nejsou použitý žádné vedlejší produkty rostlinné výroby. Výrobky obsahují co nejvyšší obsah masa, některé jsou doplněny kvalitními přílohami jako je rýže nebo zelenina. Výhodou je dobrá stravitelnost a vysoká chutnost.

 

Salámy pro psy

Kippy salámy jsou plné kvalitního masa s přílohou. Výhodou je snadné skladování a dávkování. Jedná se o výborný poměr kvality a ceny.

Více o produktu
Salámy pro psy

Konzervy a vaničky pro psy

V konzervách a vaničkách Kippy najdete uvnitř  jemnou mletinu s kousky masa, vnitřností nebo přílohy. Jsou použity pouze prvotřídní suroviny.

Více o produktu
Konzervy a vaničky pro psy

Konzervy pro kočky

Konzervy Kippy pro kočky jsou plné kvalitního masa a vnitřností. Pro kočičky jsou zcela bez obilovin.

Více o produktu
Konzervy pro kočky

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.