Marp Holistic

Marp Think holistic - výživa bez kompromisů

V naší holistické řadě přinášíme receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ našich receptur. Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena celá naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou naše receptury skutečně tradiční. Naše krmiva se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V naši holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa. 

 

Granule pro psy

Granule pro psy Marp Holistic tvoří páteř našeho sortimentu. Díky svému jednoduchému složení se jedná o granule vysoce funkční, které fungují i při problémech se zažíváním. 

Více o produktu
<b>Granule</b> pro psy

Granule pro kočky

Vysoký obsah masa, žádné obiloviny, výborná chuť a perfektní stravitelnost. To jsou čtyři atributy pro fungující krmivo pro kočky. Naše krmivo pro kočky je navíc jednoproteinové.

Více o produktu
<b>Granule</b> pro kočky

Konzervy pro psy

Kvalitní konzervy pro psy představují důležité zpestření jídelníčku vašeho miláčka. Řada konzerv Marp Holistic představuje optimální kombinaci výborné chuti a výživy.

Více o produktu
<b>Konzervy</b> pro psy

Konzervy pro kočky

Obecně známo, že kočky jsou v jídle vybíravé, a i pro ně jsme kromě suché stravy vytvořili špičkové masové konzervy. Chutnost a funkčnost našich konzerv ocení každá náročná kočička, která se nespokojí pouze s jídlem. 

Více o produktu
<b>Konzervy</b> pro kočky

Marp pamlsky

Pamlsky Marp jsme tvořili s myšlenkou, když už krmíme dobře, můžeme dobře a bez obav i odměňovat. Žvýkací i odměňovací pamlsky Marp neobsahují žádná barviva nebo chemické konzervaty. 

Více o produktu
<b>Marp</b> pamlsky

Doplňky stravy

Podpora imunity, pomoc při kožních problémech a mnoho dalších funkcí. Tak fungují kvalitní 100% přírodní oleje Marp Holistic, které můžete přidávat ke granulím nebo k jakékoliv jiné stravě.

Více o produktu
<b>Doplňky</b> stravy

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.