Marp Holistic

Marp Think holistic - výživa bez kompromisů

V naší holistické řadě přinášíme receptury, které splňují maximální požadavky na špičkové složení. Vysoký obsah masa a receptury bez obilovin tvoří základ našich receptur. Dle holistické tradice naleznete v našich recepturách dlouhou řadu bylinek, které mají pozitivní vliv na celý organismus. Na této tradici je postavena celá naše holistická řada - princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče. Z tohoto pohledu na holistickou výživu jsou naše receptury skutečně tradiční. Naše krmiva se svým složením přibližují přirozené stravě psovitých šelem v přírodě. V naši holistické řadě naleznete v průměru 80% bílkovin ze živočišných zdrojů. To je základem perfektního osvalení psa. 

 

Granule pro psy

Granule pro psy Marp Holistic tvoří páteř našeho sortimentu. Díky svému jednoduchému složení se jedná o granule vysoce funkční, které fungují i při problémech se zažíváním. 

Více o produktu
<b>Granule</b> pro psy

Granule pro kočky

Vysoký obsah masa, žádné obiloviny, výborná chuť a perfektní stravitelnost. To jsou čtyři atributy pro fungující krmivo pro kočky. Naše krmivo pro kočky je navíc jednoproteinové.

Více o produktu
<b>Granule</b> pro kočky

Konzervy pro psy

Kvalitní konzervy pro psy představují důležité zpestření jídelníčku vašeho miláčka. Řada konzerv Marp Holistic představuje optimální kombinaci výborné chuti a výživy.

Více o produktu
<b>Konzervy</b> pro psy

Konzervy pro kočky

Obecně známo, že kočky jsou v jídle vybíravé, a i pro ně jsme kromě suché stravy vytvořili špičkové masové konzervy. Chutnost a funkčnost našich konzerv ocení každá náročná kočička, která se nespokojí pouze s jídlem. 

Více o produktu
<b>Konzervy</b> pro kočky

Marp pamlsky

Pamlsky Marp jsme tvořili s myšlenkou, když už krmíme dobře, můžeme dobře a bez obav i odměňovat. Žvýkací i odměňovací pamlsky Marp neobsahují žádná barviva nebo chemické konzervaty. 

Více o produktu
<b>Marp</b> pamlsky

Doplňky stravy

Podpora imunity, pomoc při kožních problémech a mnoho dalších funkcí. Tak fungují kvalitní 100% přírodní oleje Marp Holistic, které můžete přidávat ke granulím nebo k jakékoliv jiné stravě.

Více o produktu
<b>Doplňky</b> stravy

Další značky

Marp Holistic
Marp Natural
Marp Variety
Krmiva Artemis
Krmiva Doxneo
Almo Nature
Aminela
Sum Lab Vet
Simple Solution
Healthy
Kippy
Spunky Pup
Intersand

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.