Konzervy pro psy Marp Holistic

Kvalitní konzervy pro psy představují důležité zpestření jídelníčku vašeho miláčka. Řada konzerv Marp Holistic představuje optimální kombinaci výborné chuti a výživy. Nabízíme konzervy se zvěřinou, kuřetem, divokým prasetem nebo buvolem. Konzervy Marp se vyrábějí pro naší společnost v Německu.

Konzervy Marp je možné používat dvěma způsoby. Můžete je podávat samotné, například s nějakou přílohou (zelenina, těstoviny, rýže, apod.). Dříve trochu zpochybňovaný, v dnešní době velmi populární způsob - míchání konzerv s granulemi. V tomto případě máte dvě možnosti - přimíchat malou porci konzervy do krmné dávky granulí (pak je nutné úměrně snížit porci granulí). Druhou možností je dávat v jedné porci suché krmivo a v druhé mokré - typicky při střídání ráno a večer. U obou variant je nutné nepřidávat konzervu pravidelně, aby si pes nezvykl a pak přestal přijímat suchou stravu. POZOR - tento způsob nemusí být vhodný pro psy s citlivým zažíváním. Vždy je nutné postupovat obezřetně. Nicméně míchání suché a mokré stravy má několik výhod - zvýší příjem tekutin, zpestří jídelníček, může pomoci snížit váhu, udělat psovi radost atd. A výhodou krmiva Marp Holistic je, že si můžete vybrat kvalitní suchou i mokrou stravu od jednoho výrobce. 

Proč vyzkoušet konzervy Marp Holistic:

  • vysoký obsah masa a masových produktů (vývar a vnitřnosti) - 99%
  • žádné obiloviny
  • žádné chemické konzervatny
  • vysoká chutnost
  • zajímavé příchutě

Více informací o konzervách Marp Holistic pod obrázkem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.