Granule pro psy Almo Nature

Společnost Almo Nature byla založena v roce 2000 v Itálii. Almo Nature již od začátku své existence vyrábí krmiva v té nejvyšší kvalitě a neustále se vyvíjí a sleduje trendy ve výživě psů a koček. Zakladatelem je Pier Giovanni Capellino, který produkty přizpůsoboval a vyvíjel dle potřeb svých vlastních psů a koček. Značka se za léta svého fungování rozšířila o mnoho kvalitních výrobků.

Hlavní koncept Alma

  • Cílem je vyrábět kvalitní krmiva pro každého psa a kočku. 
  • Neustále se rozvíjet a vytvářet nové a kvalitnější produkty.
  • Přehlednost receptur, kvalitní a přírodní suroviny.
  • Vyvíjení nových výrobních technologií šetrných k naší planet.Granule pro psy Almo Nature


Holistické krmivo pro psy s obsahem čerstvého masa s rýží. Bez barviv, dochucovadel a chemické konzervace. Varianty jsou rozděleny dle velikosti plemen – S, M, L a dle věku – štěně, dospělý. Jeden druh – vepřové s bramborem je zcela bez obilovin. 


Granule Almo Nature Holistic obsahují až 26% čerstvého masa a mají jednoduché složení. Obsahují dietetickou vlákninu díky obsahu vybraných obilnin, především celozrnné rýže. Obohaceno minerály, vitaminy, L-carnitinem na podporu metabolismu a prebiotiky pro podporu střevní mikroflóry. Krmivo je konzervováno přírodně a je bez dochucovadel, barviv a soli.
Netestováno na zvířatech.

Varianta s čerstvým vepřovým masem a bramborami je zcela bez obilovin. Složením je vhodná pro psy s citlivým zažíváním, navíc jsou pro podporu trávení přidány prebiotika.Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.