Granule pro kočky Almo Nature

Společnost Pučálka s.r.o. se stala výhradním dovozcem krmiva Almo Nature do České Republiky a na Slovensko. Hlavní část dováženého sortimentu budou mokrá krmiva. V sortimentu Almo Nature naleznete produkty, které mají velmi atraktivní cenu, stejně jako produkty, které mají špičkové složení. Velmi potěšeni budou zejména majitelé koček, protože značka Almo Nature má velmi široký sortiment právě pro kočky. Almo Nature představilo tento rok několik nových řad krmiv se špičkovým složení. 

 

Hlavní koncept Alma

 

  • Cílem je vyrábět kvalitní krmiva pro každého psa a kočku.
  • Neustále se rozvíjet a vytvářet nové a kvalitnější produkty.
  • Přehlednost receptur, kvalitní a přírodní suroviny.
  • Vyvíjení nových výrobních technologií šetrných k naší planetě.Granule pro kočky Almo Nature

Holistické granule obsahují čerstvé maso, které zvyšuje celkovou chutnost. Bez barviv, dochucovadel a chemické konzervace. Jsou ve variantě pro koťata a dospělé kočky. Řada funkčních granulí je speciálně pro kastrované kočky nebo proti struvitům. Granule Alternative obsahují pouze čerstvé maso, žádnou moučku a jsou výjimečně chutné.

Granule Almo Nature Holistic obsahují vysoký podíl čerstvého masa a mají jednoduché složení. Obsahují dietetickou vlákninu díky obsahu vybraných obilnin, především celozrnné rýže. Obohaceno taurin, minerály, vitaminy, L-carnitinem na podporu metabolismu a prebiotiky pro podporu střevní mikroflóry. Krmivo je konzervováno přírodně a je bez dochucovadel, barviv a soli.


Netestováno na zvířatech.

Almo Nature Alternative je jediné granulované krmivo pro kočky, které neobsahuje žádné masové moučky nebo sušené maso, jen 100% HFC čerstvé maso původně určené pro lidskou spotřebu. To ho odděluje od ostatních krmiv dostupných na dnešním trhu, protože výrazně vylepšuje kvalitu kočičí stravy. 

Tři 100% HFC receptury které uspokojí chutě a potřeby všech koček a pomáhají obnovit jejich pohodu.

 

 

Almo Nature Functional je řada určená pro kočky kastrované nebo jako prevence proti struvitům. Prevence je u koček velmi důležitá a může pomoci předcházet běžným zdravotním problémům jako jsou záněty v močovém ústrojí, nadváha nebo struvity.

 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.