Almo Nature

Kapsičky a konzervy pro kočky

Společnost Almo Nature byla založena v roce 2000 v Itálii. Almo Nature již od začátku své existence vyrábí krmiva v té nejvyšší kvalitě a neustále se vyvíjí a sleduje trendy ve výživě psů a koček. Zakladatelem je Pier Giovanni Capellino, který produkty přizpůsoboval a vyvíjel dle potřeb svých vlastních psů a koček. Značka se za léta svého fungování rozšířila o mnoho kvalitních výrobků.

Hlavní koncept Alma

 • Cílem je vyrábět kvalitní krmiva pro každého psa a kočku. 
 • Neustále se rozvíjet a vytvářet nové a kvalitnější produkty.
 • Přehlednost receptur, kvalitní a přírodní suroviny.
 • Vyvíjení nových výrobních technologií šetrných k naší planetě.

  Vlhké krmivo pro kočky Almo Nature


  Sortiment konzerv a kapsiček pro kočky Almo Nature je opravdu široký. Uvnitř naleznete kousky v omáčce, kousky masa v želé, pěnu, paštiku nebo maso ve vlastní šťávě. Kapsičky obsahují až 99,5 % masa v kvalitě pro lidskou spotřebu. Díky opravdu rozmanitému výběru příchutí i řad si najdou oblíbené krmení i ty nejmlsnější kočičky. 

  Sortiment kapsiček pro kočky Almo Nature je opravdu široký. Řada Alternative má až 99,5% masa a obsahuje maso v kvalitě pro lidskou spotřebu. Řada Raw Pack je také v kvalitě pro lidskou spotřebu a maso je vařeno přímo v kapsičce, takže zůstávají přítomny všechny živiny. Řada Jelly obsahuje vlákna výběrového masa v oblíbeném želé. Řada Cuisine je šetrně upravována na páře i pro největší kočičí gurmány. Kapsičky z funkční řady jsou speciální pro podporu močového ústrojí, pro kastrované kočky, pro kočky s citlivým zažíváním nebo proti struvitům.

  Kvalitní konzervičky pro kočky obsahující vysoký podíl masa ve vlastní šťávě naleznete v řadě Legend-HFC, maso je v nich minimálně upraveno, naleznete v nich třeba i celé krevetky. Almo Nature Daily Menu jsou chutné konzervičky ve formě pěny nebo kousků v omáčce.

  Pamlsky pro kočky Almo Nature


  Chutné tyčinky, které se dají lehce lámat pro mlsné kočičí jazýčky. Jsou bez barviv a dochucovadel ve dvou příchutích – s kuřetem nebo s tuňákem.

  Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.