Almo Nature

Kapsičky a konzervy pro psy

Společnost Almo Nature byla založena v roce 2000 v Itálii. Almo Nature již od začátku své existence vyrábí krmiva v té nejvyšší kvalitě a neustále se vyvíjí a sleduje trendy ve výživě psů a koček. Zakladatelem je Pier Giovanni Capellino, který produkty přizpůsoboval a vyvíjel dle potřeb svých vlastních psů a koček. Značka se za léta svého fungování rozšířila o mnoho kvalitních výrobků.

Hlavní koncept Alma

  • Cílem je vyrábět kvalitní krmiva pro každého psa a kočku. 
  • Neustále se rozvíjet a vytvářet nové a kvalitnější produkty.
  • Přehlednost receptur, kvalitní a přírodní suroviny.
  • Vyvíjení nových výrobních technologií šetrných k naší planetě.

Vlhké krmivo pro psy Almo Nature


Perfektní kvalitu a vysokou chutnost i pro ty nejnáročnější pejsky zajistí jednodruhové konzervy bez obilovin, kapsičky ze 100% přírodních surovin v kvalitě pro lidskou spotřebu. Na výběr je z kapsiček, konzerv, BIO vaniček nebo tetrapacku, který obsahuje kromě vysokého podílu masa i celá zrna rýže, mrkev a hrášek.

Almo Nature Single Protein jsou konzervy, které obsahují jen jeden druh bílkovin a žádné obiloviny. Almo Nature Daily Menu jsou jemné kousky vařené v omáčce. Zajímavou alternativou konzerv jsou tetrapacky, které obsahují vysoký podíl masa, kousky zeleniny a celá zrnka rýže. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.