Okenní fólie Fólie na okna

O nás

Firma Pučálka s.r.o. byla založena v roce 1992, jako fyzická osoba - Zdeněk Pučálka. Pučálka, s. r. o. byla založena v roce 2005 jako přímo pokračovatelská firma.

V oboru distribuce a instalace okenních fólií jsme od r. 1992 získali značné zkušenosti a znalosti. To nám vytváří podmínky pro kvalitní a odbornou instalaci. Naše zkušenosti využíváme i pro školení a doškolování firem které se specializují v oboru instalací fólií na okna.

Naším jednoznačným cílem je uvádět na trh technicky a kvalitně vyspělé výrobky, splňující náročná kritéria (splňujeme veškeré zákonem stanovené podmínky od zdravotní nezávadnosti, atesty, osvědčení, prohlášení o shodě až po certifikaci; i když certifikace okenní fólie není zákonem pro okenní fólie požadována).

Více o nás

Výběr vhodné fólie

Správný výběr fólií je nutný proto, aby fólie fungovala podle vašich představ. 

S výběrem vhodného typu fólie vám rádi pomůžeme. Vždy je nutné vzít v potaz, co má fólie splňovat, kam má být nainstalována a jaký typ zasklení máte. 

Pokud hledáte fólie, které mají chránit osoby pohybující se kolem oken, tento účel plní fólie ochranné. Pokud se snažíte zabránit zlodějům ve vstupu do objektu skrz skla, tento účel plní fólie bezpečnostní. Pro případy, kdy se sklo v létě přehřívá v důsledku vysokých teplot, jsou určeny fólie protisluneční nebo autofólie, pokud se přehřívá sklo u vašeho automobilu.  

V naší nabídce však najdete i další druhy okenních fólie a fólií na okna.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.