O nás

Okenní fólie

Firma Pučálka s.r.o. byla založena v roce 1992, jako fyzická osoba - Zdeněk Pučálka. Pučálka, s. r. o. byla založena v roce 2005 jako přímo pokračovatelská firma.

V oboru distribuce a instalace okenních fólií jsme od r. 1992 získali značné zkušenosti a znalosti. To nám vytváří podmínky pro kvalitní a odbornou instalaci. Naše zkušenosti využíváme i pro školení a doškolování firem které se specializují v oboru instalací fólií na okna.

Naším jednoznačným cílem je uvádět na trh technicky a kvalitně vyspělé výrobky, splňující náročná kritéria (splňujeme veškeré zákonem stanovené podmínky od zdravotní nezávadnosti, atesty, osvědčení, prohlášení o shodě až po certifikaci; i když certifikace okenní fólie není zákonem pro okenní fólie požadována).

Díky dlouhodobé a dobré spolupráci s výrobcem můžeme neustále své služby zdokonalovat nejenom technicky, ale poskytujeme velmi dobré záruční podmínky garantované továrnou. Během své činnosti jsme nainstalovalidesetitisíce m2 okenní fólie na mnoha objektech.

Mezi naše zákazníky patří nejenom renomované firmy, instalace okenní fólie jsme prováděli na mnoha významných objektech, ale i zcela běžní zákazníci. Okenní fólie EWF a Sun Gard dodáváme desítkám instalačních firem po celém území České Republiky.

Rádi přivítáme ve svých řadách spolehlivé, slušné a poctivé firmy, které vyškolíme a připravíme tak, aby byly schopny provádět instalace okenní fólie v nejvyšší kvalitě.

Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce.

Průběžně sami pro sebe provádíme testy okenních fólií, abychom měli představu o tom, jak se budou fólie chovat v praxi. Jsou to zkoušky vysoko nad rámec zkoušek, jinak ze zákona povinných. K těmto zkouškám pak zveme sdělovací prostředky, odborníky z oboru a naše partnery, aby se mohli přesvědčit o výtečných schopnostech a vlastnostech našich okenních fólií.

Sedm důvodů, proč využít právě našich služeb:

Stále vybavený sklad 
Vysoká kvalita a technická vyspělost okenních fólií
Všechny okenní fólie mají náležitá osvědčení pro instalaci v ČR
Rychlá a spolehlivá realizace dodávek a zakázek
Kvalitní a profesionální instalace okenních fólií s plnými zárukami
Odborné doporučení nejvhodnějšího typu okenní fólie
Záruky garantované distribucí a výrobcem

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.