Bezpečnostní folie

Bezpečnostní fólie

S překotným technicko-ekonomickým rozvojem naší společnosti se bohužel objevují i negativní vlivy. Vzrůstající agresivita, sobeckost a bezcitnost, honba za penězi jsou živnou půdou pro násilníky a zloděje. Bohužel se každý den můžeme setkat s následky jejich řádění.

K čemu bezpečnostní fólie slouží

Okna našich bytů a domů jsou pro tyto různé kriminální živly nejsnadnější cestou, jak vniknout (napadnout) do objektu. Kde existuje útok, musí být i obrana. Velmi účinnou ochranou oken jsou bezpečnostní fólie na okna. Na oknech bezpečnostní fólie nejsou vidět, nemění vzhled objektu a tím ani (na rozdíl od různých jiných viditelných zábran) nelákají zloděje.

Bezpečnostní fólie se používá pro skleněné plochy a okna objektů, kde hrozí nebezpečí loupeže, či jiné možnosti napadení skleněné plochy. Bezpečnostní fólie je též pro ochranu před přírodními pohromami (krupobití, vichřice apod.), zvláště pro střešní okna (nebezpečí poranění, vyplavení a zničení interiéru apod.).

Bezpečnostní fólie SCX a SCX 12

Tyto vysoce odolné třívrstvé bezpečnostní fólie jsou 0,3mm silné a bezbarvá. Bezpečnostní fólie SCX a SCX 12 Splňují kritéria mechanické odolnosti dle Evropské normy: DIN EN 356 E P – 2, při aplikaci na sklo silné 3mm a silnější. UV filtr této bezpečnostní fólie zadrží minimálně 99% škodlivého UV záření, čímž snižuje především blednutí vybavení interiéru. Bezpečnostní fólie má proti-otěrovou vrstvu, která ji chrání před nechtěným poškrábáním.

Kam se bezpečnostní fólie instalují

Využití bezpečnostní fólie je opravdu široké. Okna objektů musí být dle pojišťoven chráněna do 5m nad terénem. Můžeme namítnout, že jsme proti zlodějů pojištěni, ale existuje mnoho předmětů, které pro nás mají nevyčíslitelnou hodnotu a jsou nenahraditelné.

Bezpečnostní fólie je vhodná pro skla a okna obchodů, rodinných domů, bank, bytů (balkónů), střešní okna atd. Sklo, na kterém je nainstalovaná bezpečnostní fólie po napadení útočníkem praskne, ale bezpečnostní fólie ho udrží kompaktní a zabrání pachateli v průniku do objektu.

Bezpečnostní fólie zabrání případnému pořezání osob stojících blízko okna při jeho, ať už náhodném nebo úmyslném rozbití.

Velice doporučujeme naše bezpečnostní fólie i na okna, která jsou vybavena mřížemi. Mříže jsou odolné proti zlodějů, avšak málo účinné proti předmětům vhozeným sklem do objektu (kameny, dělobuchy, zápalné láhve atd.).

Rovněž doporučujeme bezpečnostní fólie na bezpečnostní skla (Konex), protože zabrání případnému poranění střepy z rozbitého vnitřního skla. Toto nebezpečí naše bezpečnostní fólie velmi účinně eliminují.

ZnačkaNázevBarvaZárukaCena fólieCena instalaceCena celkem
EWFSCXČirá, EN 356 P2A5 let 690,-450,-1150,-

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.