Privátní folie

Privátní fólie

V mnoha případech je požadavkem zákazníků pro okna budov zabránit průhledu do objektu, avšak současně zachovat prostup světla. Tento úkol řeší speciální řada fólií – fólie privátní.

K čemu se privátní fólie používají

Privátní fólie, jak již z názvu vyplývá, jsou určeny především na skla, kde je požadavek na zamezení průhledu a zajištění soukromí. I přesto, že jsou tyto fólie neprůhledné, zachovávají velký prostup světla a nesnižují světlost místností. Nejvíce populární fólie z této řady, white matte, má bílou (mléčnou) matnou barvu a imituje pískované sklo. V nabídce jsou i další barevné odstíny.

Kam se privátní fólie instalují

Privátní fólie se používají na prosklené dveře bytů a kanceláří, obchodů apod., kde je cílem částečné nebo úplné zneprůhlednění skleněné plochy (částečné nebo úplné je dáno světelnými podmínkami před a za skleněnou plochou).

Banky, lékařská zařízení, sportovní areály, privátní místnosti a celá řada dalších možných využití včetně výtvarného doladění interiéru i exteriéru.

ZnačkaNázevBarvaZárukaCena fólieCena instalaceCena celkem
EWFNatural matematná, mléčná, obdoba pískovaného skla5 let300,-390,-690,-
EWFSilver matematná, stříbrná5 let300,-390-690,-
EWFBronze matematná, bronzová5 let300,-390,-690,-

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.