Chovatelský program

Chovatelský program

ČLENSTVÍ V CHOVATELSKÉM PROGRAMU

Chovatelský program Pučálka s.r.o.  je určen registrovaným chovatelským stanicím psů a koček.

Nově i majitelům, kteří vlastní dva a více chovných psů!

 

Chovatelské stanice získávají registrací speciální cenu našich krmiv i doplňkového sortimentu. Každá zaregistrovaná stanice, která krmí Artemis, Marp Holistic, Marp Natural nebo Doxneo dostane ke každému narozenému štěněti či kotěti startovací balíček zdarma.

 

VÝHODY, KTERÉ REGISTRACÍ ZÍSKÁTE

 

  • speciální ceny na krmivo Artemis, Marp Holistic, Natural, Doxneo a Almo Nature
  • štěněčí balíčky pro odchovy (právo na balíček získává CHS po šesti měsících od registrace za předpokladu, že tuto dobu krmí naším
  • krmivem nebo za odběr v minimální hodnotě 6000 Kč)
  • dárky v podobě propagačních materiálů
  • odborné výživové poradenství
  • zdarma vstup na přednášky o výživě, kynologické akce, výstavy apod.
  • slevu na další vybrané produkty, které dováží naše společnost

 

PODMÍNKY

Podmínkou vstupu do chovatelského programu Pučálka s.r.o. je umístění banneru na stránky Vaší CHS. Vyplněním formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním informačních emailů a se zveřejněním názvu Vaší CHS na webových stránkách www.pucalka.cz. V případě odhlášení se z klubu obě tyto podmínky zanikají.

 

 

JAK SE ZAREGISTROVAT

 

Zaregistrovat se můžete jednoduše vyplněním dotazníku, který naleznete níže pod názvem „Poptávka“, kde si vyberete volbu „Registrace CHS“. Podmínkou registrace je zaslaní kopie registrace chovatelské stanice. Následně Vás budeme kontaktovat se zasláním přístupu do našeho e-shopu a se zasláním ceníku pro CHS, jehož součástí jsou i obchodní podmínky.

 

Poptávka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.