Granule pro psy Doxneo Fresh

Řada krmiv Doxneo Fresh se liší o řady Doxneo Grain Free především v tom, že obsahuje čerstvé maso. Samozřejmostí zůstává, že ani tato řada neobsahuje žádné obiloviny nebo chemické konzervanty. 

Tato řada má i jinak koncepčně zaměřené receptury. Řada Fresh je rozdělena podle velikosti plemene a v případě středních a velkých plemen také dle věku. Tato řada obsahuje speciální recepturu pro malá plemena, dále pro štěňata a mladé psy středních a velkých plemen a také stejně zaměřenou recepturu pro dospělé psy. 
Poněkud unikátní recepturou je receptura Weight Control, která má primárně sloužit ke snížení a udržení váhy, ale hodí se velmi i pro starší psy s nižší aktivitou. Tato receptura je oproti většině receptur na trhu zajímavá tím, že obsahuje nízké množství tuků při zachování běžného množství bílkovin. 

Díky vysokému obsahu čerstvého masa je zajištěna vysoká chutnost řady Doxneo Fresh.

Více informací o krmivu Doxneo pod obrázkem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.