Aportovací hračky pro psy Spunky Pup

Spunky Pup odpalovač míčků
Toto dělo vystřelí míčky až do vzdálenosti 20m, ovšem čím víc s dělem zapumpujete, tím dál může letět. Chce to jen cvik. Zabavte vašeho psa, aniž vy byste se namáhali. Dělo je poháněno pouze vzduchem, takže neobsahuje zbytečné součástky, které by se mohly rozbít. Míček můžete zvedat přímo dělem a nemusíte se ho dotýkat. Tenisák je součást balení. Barvy se mohou lišit dle skladových zásob. 

Spunky Pup aportovací orel nebo ryba
Hračka orla nebo ryby s úžasným designem určena přímo k aportování pro psy. Při aportování použijte vestavěnou gumu, stačí vložit prst do kapsy pod hlavou, druhou rukou natáhnout a vystřelíte orla na větší vzdálenost, než kdybyste jen házeli. Díky mechanismu ani po mnoha hodů nebolí ruka jako z házení míčem.

Spunky Pup odpalovač míčků a hraček

Nebaví vašeho pejska chytat míčky a rádi byste házeli něco jiného? S tímto lukem máte možnost střílet nejenom míčky, ale i jiné hračky. Vhodné jak pro praváky, tak pro leváky. Střílí na vzdálenost až 40 metrů a to už je dálka.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.